;

Kuloár Mateja Adámyho

Tickets for Kuloár Mateja Adámyho.

Matej Adámy vás aj v apríli vtipne a trefne prevedie najdôležitejšími spoločensko-politickými udalosťami na Slovensku. Hoci by ste to doňho na prvý pohľad nepovedali, z Mateja sa stáva akýsi ostrovček optimizmu a vďaka svojmu nekompromisnému zmyslu pre humor dokáže aj z najhoršej situácie urobiť čosi úsmevné. Tentokrát aj pri natáčaní televízneho pilota naživo a dokonca s publikom!

Nenechajte si ujsť skvelú satirickú show, ktorá vás rozosmeje k slzám, a prinesie vám tiež zaujímavý rozhovor s hosťami, ktorými budú Zuzana Kovačič Hanzelová, Jakub Gulík. Kuloár Mateja Adámyho si budete môcť vychutnať už 16. apríla v Luna Bare. 

UPOZORNENIE: Vstup na show je až od 15 rokov. Na vystúpenie odporúčame prísť s dostatočným predstihom, aby sme vás mohli riadne usadiť a nezmeškali ste úvod. Show je zaznamenaná na kamery a záznam bude použitý, takže ak si neželáte objaviť sa vo videu, prineste si papierové vrecko na hlavu alebo preventívne zostaňte doma.

Kuloár Mateja Adámyho

Location
Buy tickets
Luna Bar, Bratislava

Rajská 2, 811 08 Bratislava-Staré Mesto, Slovensko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

SILNÉ REČI o. z.
Mestská 2, 83103 Bratislava, Slovakia

Company ID: 42448131
Tax ID: 2120196804

N/A

Comments