;

Jakub Gulík - Človek z ľudu v Trenčíne

Tickets for Jakub Gulík - Človek z ľudu v Trenčíne.

Tak ako vy, aj Jakub Gulík je “Človek z ľudu”. A práve takto sa volá jeho premiérový stand-upový špeciál, v ktorom vám jeden z najpovolanejších komikov na politicko-spoločenskú satiru predstaví Slovensko tak, ako ste ho nikdy predtým nevnímali.  

Prečo sa Gulík teší z výsledku volieb, ktorá droga je pre Slovákov neodolateľnejšia než alkohol a ako nás pred všetkým zlom nakoniec zachráni naša vrodená národná neschopnosť?  

Rozdúchame odvekú rivalitu medzi modernými technológiami a receptami starých materí, načrieme do vzťahových patálií aj do najpikantnejších zákutí našich hriešnych životov. Ale nebojte sa, neschytajú si to len Slováci, pozdravy pôjdu aj do zahraničia. 

Nezmeškajte možnosť na vlastné oči vidieť jedinečný stand-upový špeciál “Človek z ľudu” v podaní Jakuba Gulíka. Už čoskoro aj vo vašom meste. 

UPOZORNENIE: Vstup na show je až od 15 rokov. Na vystúpenie odporúčame prísť s dostatočným predstihom, aby sme vás mohli riadne usadiť a nezmeškali ste úvod show. Celé vystúpenie je zaznamenané na kamery a záznam bude použitý, takže ak si neželáte objaviť sa vo videu, prineste si papierové vrecko na hlavu alebo preventívne zostaňte doma.


Jakub Gulík - Človek z ľudu v Trenčíne

Location
Venue sectors
Piano Club, Trenčín

12, Pod Sokolicami 518, 911 01 Trenčín, Slovensko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

SILNÉ REČI o. z.
Mestská 2, 83103 Bratislava, Slovakia

Company ID: 42448131
Tax ID: 2120196804

N/A

Comments