;

Grilovačka LIVE! natáčanie s publikom

Tickets for Grilovačka LIVE! natáčanie s publikom.

Traja komici roastujú epické video výplody zo sveta internetu a vo vzduchu rozvoniava dočierna spečený humor - to je vaša obľúbená Grilovačka! Nezmeškajte najbližšie live nakrúcanie a staňte sa súčasťou publika, ktoré uvidí z prvej ruky nielen 4 nové časti, ale aj priebeh vzniku celej show. 


Grilovačka LIVE sa uskutoční 10. septembra v bratislavskom Luna Bare a baviť vás budú: Šoko, Jakub Gulík, Martin Hatala, Marián Psár, Joe Trendy, Matej Makovický, Samo Trnka, Šimon Ferstl, Ivan Kostra, Diana Renner


UPOZORNENIE: Vstup na show je až od 15 rokov. Na vystúpenie odporúčame prísť s dostatočným predstihom, aby sme vás mohli riadne usadiť a nezmeškali ste úvod. Celá show je zaznamenaná na kamery a záznam bude použitý online, takže ak si neželáte objaviť sa vo videu, prineste si papierové vrecko na hlavu alebo preventívne zostaňte doma.

V obľúbenej Grilovačke uvidíte trojicu komikov, ktorí roastujú vtipné video klenoty zo sveta internetu. Nezmeškajte možnosť zúčastniť sa LIVE nakrúcania nových častí, alebo si pozrite už vydané diely na našom YouTube.

Grilovačka LIVE! natáčanie s publikom

Date
10. September 2024 19:00
Location
Buy tickets
Luna Bar, Bratislava

Rajská 2, 811 08 Bratislava-Staré Mesto, Slovensko

Event promoter

For any questions regarding the event - tickets, organization, location, or anything else please contact the event promoter.

SILNÉ REČI o. z.
Mestská 2, 83103 Bratislava, Slovakia

Company ID: 42448131
Tax ID: 2120196804

N/A

Comments